Садиба, кін. 19 — поч. 20 ст.

Межигірська, 32-а, 32-б.

Історія садиби відома з серед. 19 ст. З 1899 її власником був М. Тимоно.  Головний будинок (№ 32-а). На червоній лінії забудови вулиці. Чотириповерховий, цегляний, у плані Г-подібний. Планування секційне. Оформлений у стилі історизм. Фасад симетричний відносно центральної осі, центр на один віконний проріз виділений на рівні трьох верхніх поверхів пілястрами. Вхід — з боку головного фасаду, ліворуч — проїзд на подвір'я. Пишне архітектурно-декоративне оздоблення фасаду складають рустовані лопатки, напівциркульні віконні прорізи, численні орнаментальні вставки з ліпленим рослинним декором. В оздобленні будинку переважають геометричні мотиви з елементами ренесансної стилістики. Особливо оригінальні замкові камені у вигляді лев'ячих голів. Споруда має розвинений карниз складного профілю. Парадні сходи на рівні другого поверху освітлюються великим напівциркульним вікном.

Будинок — цікавий зразок садибної забудови Подолу на межі 19—20 ст. Флігенль (№ 32-б). У глибині садиби. Чотириповерховий, цегляний, у плані прямокутний. Планування секційне. Оформлений у цегляному стилі. Фасад увінчує багатопрофільний карниз, оздоблений зубчиками та кронштейнами. Вікна прямокутні та з напівциркульними перемичками. Флігель — невід'ємна складова забудови садиби.

Тепер на першому поверсі головного будинку міститься державне комунальне підприємство «Плесо» Київської міської держадміністрації [786]